525848992 - zwycięzca tygodniowego rankingu męczących numerów

W poprzednim tygodniu numer 525848992 Was wyjątkowo skutecznie nękał.
Potwierdza to ogromna liczba wyszukiwań tego numeru w naszym serwisie.

Kto kryje się po drugiej stronie? Tego niestety jeszcze nie wiemy.
Jeden z naszych stałych użytkowników napisał do nas, że nr 52 584 89 92 prawdopodobnie jest częścią większego mechanizmu.

Jego zdaniem firma prowadząca i obsługująca tzw. "call center" wykorzystuje ten numer do do badania czy losowane przez automat numery są aktywne.

W przypadku gdy potencjalna "ofiara" odbierze połączenie, automat zapisuje aktywny numer w bazie danych, tak by firma mogła wykorzystać go następnie do połączenia już "żywym" konsultantem.

Nasz użytkownik faktycznie zauważa, że po 2 dniach od sygnału otrzymał połączenie z innego numeru gdzie zostały mu przedstawione dziwne oferty.

Jeżeli i Wy zaważyliście tego typu sytuacje związane z tym lub innym numerem, zapraszamy do aktywnego komentowania pod tym wpisem lub na stronie numeru enumery.pl/525848992,nr,kto,dzwonil i informowania innych.

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 914:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Gość
2016-02-29 09:40:35
WŁASNIE DOSTAŁAM TAKIE POŁACZENIE, OFEROWALI MI NAGRODĘ , ODM ÓWIŁAM

Gość
2017-03-17 12:10:24
Agentura windykacyjno-komornicza, zakamuflowana jaczejka instytucji udzielających pożyczek, kredytów i tego typu podobnych narzędzi finansowych mających na celu zniszczenie człowieka, rodziny, narodu, społeczeństwa i ludności. Agentura ścigająca dłużników, świadcząca usługi finansowe wierzycielom, ukryte przed opinią publiczną powiązania czyścicieli długów z czyścicielami nieruchomości oraz windykatorów, oddłużeniowców, komorników itp. reakcyjnego, wrogiego aparatu represji mającego na celu wymuszenie spłaty zobowiązania dłużnika na rzecz poszkodowanego wierzyciela.

Zobacz także
227175919 - kto dziś do mnie dzwonił?
dowiedz się więcej na temat numeru 227175919, zapraszamy!
Oszustwo na Pocztę Polską lub DHL - nie daj się nabrać!
Dziś otworzyłem kolejny spam, który najprawdopodobniej ma na celu zainstalowanie programu szpiegującego lub innego wirusa na komputerze ofiary. Wiadomość była tak napisana, że niewprawiony użytkownik na 100% daje się nabrać.
numer 7211 - konkursy radia ESKA, czy zwykłe naciąganie na kasę?
Wiele osób jest uzależnionych od różnych nawet najbardziej nieprawdopodobnych konkursów, jedni grają w lotto inni na automatach a jeszcze inni wydają dziesiątki złotych na konkursy radiowe licząc na to, że pojawia się na antenie i w spektakularny sposób wygrają ogromne pieniądze.
Sprawdź najnisze raty kredytów hipotecznych - porównywarka
Planujesz zakup mieszkania lub domu? Zastanawiasz się jaki bank będzie miał najlepszą ofertę dla Ciebie?
123970411 - to numer, który nęka Was najbardziej w ostatnich dniach
Numer 123970411 jest jednym z najczęściej wyszukiwanym numerem telefonu od kilkunastu dni. Kto ukrywa się po drugiej stronie?