background enumery.pl
branża: doradztwo finansowe

PrivateBankier

80-254 Gdańsk
ul. Lendziona 4

opis działalości

Przedstawiamy i porównujemy dla Klientów oferty kredytów hipotecznych, gotówkowych i gospodarczych dostępnych na polskim rynku. Piszemy biznes-plany. Wyszukujemy odpowiednie oferty leasingowe i faktoringowe.

Podczas spotkania doradca nie tylko wyliczy zdolność kredytową, przedstawi ofertę oraz omówi jej szczegóły i porówna z innymi ofertami funkcjonującymi na rynku, ale także zwróci uwagę na wszystkie koszty związane z uzyskaniem kredytu oraz dokładnie je wyliczy i wyjaśni.

Nasi doradcy pomagają Klientom w wypełnianiu formularzy bankowych i zebraniu dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku kredytowego. Jeśli Klient nie ma czasu lub możliwości spotkania się w naszej placówce Doradca dojedzie w miejsce wskazane przez Klienta.

Osobisty doradca troszczy się o losy wniosku kredytowego i na bieżąco informuje Klienta o postępach w rozpatrywaniu jego aplikacji kredytowej.

Nasi doradcy towarzyszą Klientom podczas podpisywania umów kredytowych w bankach - chcemy, by każda wątpliwość została rozwiana "od ręki".

Doradca pomaga Klientowi we wszystkich formalnościach związanych z wypłatą kredytu, ustanowieniem zabezpieczeń czy ubezpieczeniem nieruchomości.


kontaktstrona www

privatebankier.eu

dojazd

Ostatnio dodane wizytówki firm

Ewol

Szukasz nowej metody na ogrzewanie w domu? Zadzwoń do mnie. Moja firma od kilku dobrych lat wykonuje zlecenia związane z

Ekozakupy.online

Ekologiczny sklep internetowy Ekozakupy.online oferuje produkty w stu procentach ekologiczne. Jest tam m.in. zdrowa żywność, naturalne kosmetyki, jak i ekologiczne

Grzegorz Pal - Firma usługowo-Handlowa

Grzegorz Pal - Firma Usługowo-Handlowa

Auto Korbas

Poznań to miasto w którym Auto Korbas wykonuje pracę. Istniejąca od 2005 roku firma posiada atrakcyjne ceny oraz fachową kadrę

ZAKŁAD STOLARSKI PAWEŁ MANSKE

Wykonujemy okna,drzwi, wyroby stolarskie, grawerowanie w drewnie na indywidualne zamówienie. Zapraszam Paweł Manske