background enumery.pl
branża: Komputery

Del-System

93-236 Łódź
ul. Kruczkowskiego 7A/39

opis działalości

Firma Del-System, działa na rynku informatycznym, od 1994 r. Od samego początku skupiliśmy się odzyskiwaniu danych, oraz bezpieczeństwie sieciowym, jak również obsłudze informatycznej firm.
Działając w sektorze usług, zdobyliśmy wielu klientów, którzy są z nami od wielu lat. Nie zbieramy poleceń gdyż działając, staramy się zachowa najdalej idącą dyskrecję.
Każdemu klientowi gwarantujemy anonimowość, niezależnie od wybranej usługi oraz jej czasu trwania.
Nie udostępniamy informacji o współpracy z żadną firmą, oraz o tym, której firmie odzyskiwaliśmy dane lub która firma skorzystała z oferty obsługi informatycznej firm.
Na każdym polu naszej działalności mamy szereg, sukcesów.
Odzyskiwanie danych na poziomie 98% daje nam satysfakcję z wysokiej skuteczności, gdyż nie można powiedzieć, że dane da się odzyskać z każdego przypadku.
Są przypadki, które niestety mimo starań nie da się odzyska, gdyż przeważnie uszkodzenia fizyczne dysku, są zbyt poważne, na szczęście jest to niewielki odsetek, i większość klientów wychodzi zadowolona ze swoimi danymi.
Obsługujemy również kompleksowo, od strony informatycznej każdą, firmę i nie ma dla nas znaczenia czy to jest biuro rachunkowe czy też firma produkcyjna. Mając doczynienia, na przestrzeni lat z tak wielką ilością, różnych firm, programów, że każdy problem jest dla nas do rozwiązania.
Znajdujemy rozwiązania informatyczne pod konkretnego klienta i jego potrzeby pamiętając o stosunku ceny, do jakości, gdyż najdroższe nie zawsze znaczy najlepsze.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w interesującym Państwa dziale i skontaktowania się, a na pewno wybierzemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie informatyczne.


kontaktstrona www

odzyskac-dane.com.pl

dojazd

Ostatnio dodane wizytówki firm

Centrum Terapii Zintegrowanej

Ośrodek Terapii Zintegrowanej realizuje zlecenia w branży kosmetycznymi fizjoterapii od paru lat. Wykonujemy usługi w zabytkowym mieście, jakim jest Wrocław.

Klub Żeglarski Horn Kraków

Klub Żeglarski Horn Kraków powstał w 1999r. To tutaj wychowują się mistrzowie znani w żeglarskim świecie. To tutaj dla całej

PrivateBankier

Przedstawiamy i porównujemy dla Klientów oferty kredytów hipotecznych, gotówkowych i gospodarczych dostępnych na polskim rynku. Piszemy biznes-plany. Wyszukujemy odpowiednie oferty

Restauracja Okrasa

Pospolitym miejscem serwującym dobre jedzenie w Centrum Wrocławia jest Restauracja Okrasa. Urokliwie udekorowane pomieszczenia, a także apetyczna staropolska propozycja dań, są

Del-System

Firma Del-System, działa na rynku informatycznym, od 1994 r. Od samego początku skupiliśmy się odzyskiwaniu danych, oraz bezpieczeństwie sieciowym, jak