background enumery.pl
branża: pomoc drogowa

PHU Fast-Trans

60-415 Poznań
ul. Santocka 22

opis działalości

Pomoc Drogowa Poznań oferuje obszerny wachlarz usług połączonych z specjalizacją pomocy drogowej na terenie całej Polski jak także Europy, zawdzięcza to swojej wieloletniej pracy, a zarazem pozyskanemu z racji temu doświadczeniu.
Do każdego powierzonego nam zobowiązania przystępujemy istotnie, respektujemy sobie niezawodność, obronność oraz punktualność.
Funkcjonujemy w sposób wyrobiony na co uznaje nam wieloletnie doświadczenie i specjalistyczny sprzęt, laweta Poznań to coś więcej niż pomoc drogowa to serwis, który dba o korzyść każdego interesanta usług.
Transport Poznań: czynne całą dobę, jesteśmy przystępni o każdej porze.


kontaktstrona www

pomocdrogowa.w.poznaniu.pl

dojazd

Ostatnio dodane wizytówki firm

ZAKŁAD STOLARSKI PAWEŁ MANSKE

Wykonujemy okna,drzwi, wyroby stolarskie, grawerowanie w drewnie na indywidualne zamówienie. Zapraszam Paweł Manske

Haiku Studio

Haiku Studio Michał Pliszka jest firmą, która zaczęła wykonywać prace przeszło dwanaście lat temu. Specjalizuję się wykonywaniem stron Internetowych oraz

Klim-ka Krzysztof Kurek

Oferujemy kompleksowo: Fachowe i indywidualne podejście do klienta przy wyborze sprzętu - w zależności od warunków, układu pomieszczeń i ich wielkości

Centrum Dentystyczne

Centrum dentystyczne - komplet usług, oferta specjalna implanty zębów od 1100zł (implant z koroną 2400zł)

Centrum Terapii Zintegrowanej

Ośrodek Terapii Zintegrowanej realizuje zlecenia w branży kosmetycznymi fizjoterapii od paru lat. Wykonujemy usługi w zabytkowym mieście, jakim jest Wrocław.