background enumery.pl

Zobacz jak domowym sposobem wzmocnić konstrukcję iPhone'a 6

W sieci huczy od czasu prezentacji nowego iPhone'a 6 Plus.
Producent ma niezły orzech do zgryzienia i szczerze mówiąc nie zazdrościmy mu.

Już po kilku dniach od premiery w sieci zaczęły się pojawiać filmy przedstawiające problem.
Użytkownicy zaskoczeni niezwykłymi "właściwościami" smartfona zaczęli je masowo publikować. Na ten moment w sieci już jest ich dużo i z każdym dniem przybywa.

Naszą uwagę jednak przyciągnął jeden z nich w którym autor, niezwykle poirytowany wadą urządzenia, postanawia domowym sposobem wzmocnić konstrukcję.
Zobaczcie jak skutecznie zabezpieczyć iPhone'a 6 przed wyginaniem.

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 351:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Zobacz także
Wykonujesz bezpieczne przelewy przez internet? Sprawdź czy na pewno!
W obecnych czasach przelew przez internet to czynność, którą wykonują niemal wszyscy ze względu na wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. No właśnie, czy aby na pewno jest to bezpieczne?
Kiedy praca przestaje dawać satysfakcję, czyli gdzie szukać i jak aplikować na nowe stanowisko pracy? [cz. 2]
Osoby które chcą zwiększyć swoje szanse na nową pracę powinny również dać się odnaleźć rekruterom, którzy wbrew pozorom bardzo aktywnie szukają kandydatów do pracy również za pośrednictwem portali społecznościowych. Warto zatem rozważyć kwestię założenia konta na portalach typu GoldenLine czy też LinkedIn.
Kiedy praca przestaje dawać satysfakcję,
czyli gdzie szukać i jak aplikować na nowe stanowisko pracy?

Zależnie od tego czy sami sterujemy swoją karierą zawodową na skutek ciągłego podnoszenia kompetencji czy też sytuacja życiowa zmusza nas do zmiany, prawda jest taka, że statyczny Polak zmienia pracę 7 razy w ciągu życia. Zatem jeżeli to ty masz wybór i pełną decyzyjność gdzie chcesz pracować warto zadać sobie pytanie...
Wyszukiwarka pożyczek pozabankowych - sprawdź które firmy spełnią Twoje oczekiwania
Niejednokrotnie korzystanie z tradycyjnych form kredytowania oferujących przez banki jest niemożliwe z wielu powodów. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą nam firmy oferujące pożyczki pozabankowe.
Prezesi firm oferujących pożyczki gotówkowe aresztowani
Jak donoszą czołowe stacje telewizyjne i radiowe, policja z Gdańska zatrzymała cztery osoby podejrzane o oszukańczą działalność polegającą na wyłudzaniu opłat za rozpatrzenie wniosków kredytowych od osób będących w trudnej sytuacji finansowej