Zobacz jak domowym sposobem wzmocnić konstrukcję iPhone'a 6

W sieci huczy od czasu prezentacji nowego iPhone'a 6 Plus.
Producent ma niezły orzech do zgryzienia i szczerze mówiąc nie zazdrościmy mu.

Już po kilku dniach od premiery w sieci zaczęły się pojawiać filmy przedstawiające problem.
Użytkownicy zaskoczeni niezwykłymi "właściwościami" smartfona zaczęli je masowo publikować. Na ten moment w sieci już jest ich dużo i z każdym dniem przybywa.

Naszą uwagę jednak przyciągnął jeden z nich w którym autor, niezwykle poirytowany wadą urządzenia, postanawia domowym sposobem wzmocnić konstrukcję.
Zobaczcie jak skutecznie zabezpieczyć iPhone'a 6 przed wyginaniem.

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 369:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Zobacz także
123970411 - to numer, który nęka Was najbardziej w ostatnich dniach
Numer 123970411 jest jednym z najczęściej wyszukiwanym numerem telefonu od kilkunastu dni. Kto ukrywa się po drugiej stronie?
525848992 - zwycięzca tygodniowego rankingu męczących numerów
W poprzednim tygodniu numer 525848992 Was wyjątkowo skutecznie nękał. Potwierdza to ogromna liczba wyszukiwań tego numeru w naszym serwisie. Kto kryje się po drugiej stronie?
Sprawdź średnie spalanie paliwa przez samochód
Kalkulator średniego spalania paliwa pozwoli szybko obliczyć, jak bardzo paliwożerny jest Twój pojazd. Jeżeli chcesz sprawdzić działanie urządzenia pomiarowego w swoim aucie lub twój samochód takowego nie posiada, najlepiej wykonać pomiar w następujący sposób...
Jak zarobić na allegro, otomoto i olx nie sprzedając kompletnie nic - zobacz jak to robią perfidni oszuści
Kilka tygodni temu w komentarzach na enumery.pl pojawiły się pierwsze zgłoszenia niespotykanego do tej pory typu. Dotyczyły one prób oszukania użytkowników stron pośredniczących w sprzedaży pojazdów. Głównymi ofiarami są sprzedający swoje pojazdy na otomoto, allegro, olx...
Wykonujesz bezpieczne przelewy przez internet? Sprawdź czy na pewno!
W obecnych czasach przelew przez internet to czynność, którą wykonują niemal wszyscy ze względu na wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. No właśnie, czy aby na pewno jest to bezpieczne?