TOP numer zeszłego tygodnia - 612504160


W zeszłym tygodniu na wyróżnienie zasłużył numer 612504160.

Informacje przekazane przez Was wskazują, że to numer firmy pośredniczącej w przeniesieniu numeru do innego operatora.
Firma korzysta z automatu, który bada prawdopodobnie na podstawie swojej listy czy numery są aktywne, następnie również automatem przedstawia ofertę przejścia do innego operatora.Ponieważ takie praktyki uważamy za bardzo podejrzane to zdecydowanie przestrzegamy wszystkich przed tego typu sposobami nakłonienia do skorzystania z jakiejkolwiek oferty.
Jeżeli mieliście do czynienia z tym numerem zapraszamy do komentowania tutaj.
9612504160

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 558:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Zobacz także
123970411 - to numer, który nęka Was najbardziej w ostatnich dniach
Numer 123970411 jest jednym z najczęściej wyszukiwanym numerem telefonu od kilkunastu dni. Kto ukrywa się po drugiej stronie?
525848992 - zwycięzca tygodniowego rankingu męczących numerów
W poprzednim tygodniu numer 525848992 Was wyjątkowo skutecznie nękał. Potwierdza to ogromna liczba wyszukiwań tego numeru w naszym serwisie. Kto kryje się po drugiej stronie?
Sprawdź średnie spalanie paliwa przez samochód
Kalkulator średniego spalania paliwa pozwoli szybko obliczyć, jak bardzo paliwożerny jest Twój pojazd. Jeżeli chcesz sprawdzić działanie urządzenia pomiarowego w swoim aucie lub twój samochód takowego nie posiada, najlepiej wykonać pomiar w następujący sposób...
Jak zarobić na allegro, otomoto i olx nie sprzedając kompletnie nic - zobacz jak to robią perfidni oszuści
Kilka tygodni temu w komentarzach na enumery.pl pojawiły się pierwsze zgłoszenia niespotykanego do tej pory typu. Dotyczyły one prób oszukania użytkowników stron pośredniczących w sprzedaży pojazdów. Głównymi ofiarami są sprzedający swoje pojazdy na otomoto, allegro, olx...
Wykonujesz bezpieczne przelewy przez internet? Sprawdź czy na pewno!
W obecnych czasach przelew przez internet to czynność, którą wykonują niemal wszyscy ze względu na wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. No właśnie, czy aby na pewno jest to bezpieczne?