Shave yourself - doskonała jakość golenia czy wzorowa metoda na wyłudzanie pieniędzy przez telefon?


Dziś dostaliśmy ostrzeżenie przed kilkoma numerami telefonów z których dzwonią konsultanci, próbujący zaoferować i za wszelką cenę sprzedać "doskonałe i darmowe" maszynki do golenia.
Numery z jakich wykonywane są połączenia to:
224908102, 224908113, 224908166.

W jednym z komentarzy został również dodany link do bardzo ciekawego blogu na którym autorka przedstawia dokładnie mechanizm działania firmy stojącej za całą akcją.

Z wpisu zatytułowanego "Shave yourself, czyli ogol się Kobieto... a będziesz szczęśliwsza" dowiecie się w jaki sposób udostępniliście swoje dane kontaktowe, w jaki sposób przebiega sprzedaż niepotrzebnego produktu, w jaki sposób możecie zostać naciągnięci na usługę abonamentową oraz najważniejsze: w jaki sposób odstąpić od umowy zawieranej na odległość.


Zachęcamy do lektury dzięki, której być może nie dacie się naciągnąć lub jeżeli już się to stało, znajdziecie informacje jak swój problem rozwiązać.
link do artykułu:

częśc pierwsza --> http://prawnik-na-macierzynskim.blog.pl/...
część druga --> http://prawnik-na-macierzynskim.blog.pl/.../

224908102

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 501:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Zobacz także
Oszustwo na Pocztę Polską lub DHL - nie daj się nabrać!
Dziś otworzyłem kolejny spam, który najprawdopodobniej ma na celu zainstalowanie programu szpiegującego lub innego wirusa na komputerze ofiary. Wiadomość była tak napisana, że niewprawiony użytkownik na 100% daje się nabrać.
numer 7211 - konkursy radia ESKA, czy zwykłe naciąganie na kasę?
Wiele osób jest uzależnionych od różnych nawet najbardziej nieprawdopodobnych konkursów, jedni grają w lotto inni na automatach a jeszcze inni wydają dziesiątki złotych na konkursy radiowe licząc na to, że pojawia się na antenie i w spektakularny sposób wygrają ogromne pieniądze.
Sprawdź najnisze raty kredytów hipotecznych - porównywarka
Planujesz zakup mieszkania lub domu? Zastanawiasz się jaki bank będzie miał najlepszą ofertę dla Ciebie?
123970411 - to numer, który nęka Was najbardziej w ostatnich dniach
Numer 123970411 jest jednym z najczęściej wyszukiwanym numerem telefonu od kilkunastu dni. Kto ukrywa się po drugiej stronie?
525848992 - zwycięzca tygodniowego rankingu męczących numerów
W poprzednim tygodniu numer 525848992 Was wyjątkowo skutecznie nękał. Potwierdza to ogromna liczba wyszukiwań tego numeru w naszym serwisie. Kto kryje się po drugiej stronie?