Shave yourself - doskonała jakość golenia czy wzorowa metoda na wyłudzanie pieniędzy przez telefon?


Dziś dostaliśmy ostrzeżenie przed kilkoma numerami telefonów z których dzwonią konsultanci, próbujący zaoferować i za wszelką cenę sprzedać "doskonałe i darmowe" maszynki do golenia.
Numery z jakich wykonywane są połączenia to:
224908102, 224908113, 224908166.

W jednym z komentarzy został również dodany link do bardzo ciekawego blogu na którym autorka przedstawia dokładnie mechanizm działania firmy stojącej za całą akcją.

Z wpisu zatytułowanego "Shave yourself, czyli ogol się Kobieto... a będziesz szczęśliwsza" dowiecie się w jaki sposób udostępniliście swoje dane kontaktowe, w jaki sposób przebiega sprzedaż niepotrzebnego produktu, w jaki sposób możecie zostać naciągnięci na usługę abonamentową oraz najważniejsze: w jaki sposób odstąpić od umowy zawieranej na odległość.


Zachęcamy do lektury dzięki, której być może nie dacie się naciągnąć lub jeżeli już się to stało, znajdziecie informacje jak swój problem rozwiązać.
link do artykułu:

częśc pierwsza --> http://prawnik-na-macierzynskim.blog.pl/...
część druga --> http://prawnik-na-macierzynskim.blog.pl/.../

224908102

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 771:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Zobacz także
123970411 - to numer, który nęka Was najbardziej w ostatnich dniach
Numer 123970411 jest jednym z najczęściej wyszukiwanym numerem telefonu od kilkunastu dni. Kto ukrywa się po drugiej stronie?
525848992 - zwycięzca tygodniowego rankingu męczących numerów
W poprzednim tygodniu numer 525848992 Was wyjątkowo skutecznie nękał. Potwierdza to ogromna liczba wyszukiwań tego numeru w naszym serwisie. Kto kryje się po drugiej stronie?
Sprawdź średnie spalanie paliwa przez samochód
Kalkulator średniego spalania paliwa pozwoli szybko obliczyć, jak bardzo paliwożerny jest Twój pojazd. Jeżeli chcesz sprawdzić działanie urządzenia pomiarowego w swoim aucie lub twój samochód takowego nie posiada, najlepiej wykonać pomiar w następujący sposób...
Jak zarobić na allegro, otomoto i olx nie sprzedając kompletnie nic - zobacz jak to robią perfidni oszuści
Kilka tygodni temu w komentarzach na enumery.pl pojawiły się pierwsze zgłoszenia niespotykanego do tej pory typu. Dotyczyły one prób oszukania użytkowników stron pośredniczących w sprzedaży pojazdów. Głównymi ofiarami są sprzedający swoje pojazdy na otomoto, allegro, olx...
Wykonujesz bezpieczne przelewy przez internet? Sprawdź czy na pewno!
W obecnych czasach przelew przez internet to czynność, którą wykonują niemal wszyscy ze względu na wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. No właśnie, czy aby na pewno jest to bezpieczne?