Tych numerów telefonu unikaj!!! - RAPORT - najbardziej denerwujące numery telefonu w sierpniu

Sierpień nie był dla nas łaskawy nie tylko z powodu nie do końca letniej pogody.
Firmy próbujące nam coś sprzedać lub namówić na zupełnie niepotrzebne usługi oraz towary nie miały urlopu.

Przedstawiamy trzy najczęściej wydzwaniające do naszych użytkowników numery telefonu w sierpniu.
Sierpniowym zwycięzcą jest numer 656198489.

656198489

Użytkownicy w swoich komentarzach zgłaszali, że z tego numeru dzwoni automat z ankietą.
Pojawiały się także zgłoszenia wskazujące na to iż za połączenie z tym numerem zostają pobierane opłaty nawet w wysokości 100 zł.
Ponieważ ten numer jest numerem stacjonarnym, uważamy, że jeżeli została pobrana jakaś opłata to jedynie w wyniku wykonywania poleceń w trakcie trwania ankiety.
Całkiem prawdopodobne, że firma będąca właścicielem numeru próbuje wyciągnąć dane od swoich ofiar lub też poprzez manipulację próbuje wciągnąć do zapisania sie na płatne subskrypcje SMS.
Jeżeli, ktoś z Was posiada konkretne informacje na temat przebiegu ankiety lub połączenia z tym numerem bardzo prosimy o opisanie swojego doświadczenia na tutaj --> enumery.pl/656198489,nr,kto,dzwonil


Sierpniowym numerem dwa jest lider lipca nr:616220805
616220805
Numer był już opisywany w lipcu. Aby zapoznać się z aktualnymi opiniami zapraszamy na stronę numeru 616220805


Ostatni "bohater" sierpnia to numer 422334341.
422334341
Firma, która do nas wydzwania o różnych porach dnia, nie ma w zwyczaju proponować nic.
Jak donoszą użytkownicy zazwyczaj kończy się na puszczeniu sygnału. Po odebraniu następuje głucha cisza w słuchawce.
Niepokojącym jest fakt, zgłoszony przez jednego z komentujących wskazujący, że po oddzwonieniu na ten numer, został obciążony opłatą w wysokości 7zł/min. Zobacz opinie o numerze 422334341


Pamiętajcie aby zachować ostrożność i zanim oddzwonicie na obcy numer, sprawdźcie opinie na jego temat na stronie enumery.pl . Jeżeli posiadacie informacje na temat męczących i numerów telefonów zapraszamy do dodawania informacji w naszym serwisie.

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 311:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Zobacz także
525848992 - zwycięzca tygodniowego rankingu męczących numerów
W poprzednim tygodniu numer 525848992 Was wyjątkowo skutecznie nękał. Potwierdza to ogromna liczba wyszukiwań tego numeru w naszym serwisie. Kto kryje się po drugiej stronie?
Sprawdź średnie spalanie paliwa przez samochód
Kalkulator średniego spalania paliwa pozwoli szybko obliczyć, jak bardzo paliwożerny jest Twój pojazd. Jeżeli chcesz sprawdzić działanie urządzenia pomiarowego w swoim aucie lub twój samochód takowego nie posiada, najlepiej wykonać pomiar w następujący sposób...
Jak zarobić na allegro, otomoto i olx nie sprzedając kompletnie nic - zobacz jak to robią perfidni oszuści
Kilka tygodni temu w komentarzach na enumery.pl pojawiły się pierwsze zgłoszenia niespotykanego do tej pory typu. Dotyczyły one prób oszukania użytkowników stron pośredniczących w sprzedaży pojazdów. Głównymi ofiarami są sprzedający swoje pojazdy na otomoto, allegro, olx...
Wykonujesz bezpieczne przelewy przez internet? Sprawdź czy na pewno!
W obecnych czasach przelew przez internet to czynność, którą wykonują niemal wszyscy ze względu na wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. No właśnie, czy aby na pewno jest to bezpieczne?
Kiedy praca przestaje dawać satysfakcję, czyli gdzie szukać i jak aplikować na nowe stanowisko pracy? [cz. 2]
Osoby które chcą zwiększyć swoje szanse na nową pracę powinny również dać się odnaleźć rekruterom, którzy wbrew pozorom bardzo aktywnie szukają kandydatów do pracy również za pośrednictwem portali społecznościowych. Warto zatem rozważyć kwestię założenia konta na portalach typu GoldenLine czy też LinkedIn.