Numery telefonów najczęściej pojawiające się w wyszukiwaniach - czerwiec

Poniżej prezentujemy 3 numery telefonów, których szukacie najczęściej w czerwcu.
Niewątpliwym hitem i jednocześnie najbardziej uprzykrzającym nam życie jest numer:

224698523

Dzięki Wam, wszyscy mogą się dowiedzieć, że z numeru najczęściej próbuje się kontaktować automat, chcący wciągnąć nas do udziału w automatycznej ankiecie.

Kolejnym pretendentem do miana najczęściej dzwoniącego numeru w czerwcu jest numer:

422594301

Jak można się dowiedzieć z komentarzy dodanych do tego numeru wydzwaniają do nas eksperci z mBanku, którzy próbują nas zapoznać z ofertą lub namówić na usługi bankowe.

I ostatni hit tego miesiąca:

947651024

Jak domyśla się osoba wypowiadająca opinę na temat tego numeru, dzwoniącym jest automat który ma na celu zbieranie informacji o aktywnych numerach telefonu.
Zasadza działania takiego automatu jest bardzo prosta: jeżeli odbierzesz telefon, komputer zapisuje w bazie danych, że twój numer jest aktywny.
W tym momencie droga dla konsultantów telefonicznych staje się prosta, posiadając Twój numer w swojej bazie, mogą bez przeszkód dzwonić o każdej porze dnia oferując różne kredyty bankowe, oferty ubezpieczeniowe, itd..

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 539:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Zobacz także
123970411 - to numer, który nęka Was najbardziej w ostatnich dniach
Numer 123970411 jest jednym z najczęściej wyszukiwanym numerem telefonu od kilkunastu dni. Kto ukrywa się po drugiej stronie?
525848992 - zwycięzca tygodniowego rankingu męczących numerów
W poprzednim tygodniu numer 525848992 Was wyjątkowo skutecznie nękał. Potwierdza to ogromna liczba wyszukiwań tego numeru w naszym serwisie. Kto kryje się po drugiej stronie?
Sprawdź średnie spalanie paliwa przez samochód
Kalkulator średniego spalania paliwa pozwoli szybko obliczyć, jak bardzo paliwożerny jest Twój pojazd. Jeżeli chcesz sprawdzić działanie urządzenia pomiarowego w swoim aucie lub twój samochód takowego nie posiada, najlepiej wykonać pomiar w następujący sposób...
Jak zarobić na allegro, otomoto i olx nie sprzedając kompletnie nic - zobacz jak to robią perfidni oszuści
Kilka tygodni temu w komentarzach na enumery.pl pojawiły się pierwsze zgłoszenia niespotykanego do tej pory typu. Dotyczyły one prób oszukania użytkowników stron pośredniczących w sprzedaży pojazdów. Głównymi ofiarami są sprzedający swoje pojazdy na otomoto, allegro, olx...
Wykonujesz bezpieczne przelewy przez internet? Sprawdź czy na pewno!
W obecnych czasach przelew przez internet to czynność, którą wykonują niemal wszyscy ze względu na wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. No właśnie, czy aby na pewno jest to bezpieczne?