numer 222233500 - wyróżnienie poprzedniego tygodnia

222233500 to numer, który wyjątkowo często był wyszukiwany przez naszych użytkowników.
Z pośród kilku zgłoszeń otrzymaliśmy informacje wskazujące, że po odebraniu telefonu usłyszymy automat przekazujący wiadomość w języku francuskim, próbę naciągnięcia na rzekomą wygraną lub podszywanie się pod nieznaną fundację.


222233500

Jeżeli mieliście również "przyjemność" odebrania połączenia z numeru 222233500 i posiadacie dokładniejsze informacje, prosimy o ich dodanie na stronie numeru

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 206:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

moro
2015-01-17 23:46:59
lepiej nie zawracać sobie czasu i dodać odrazu ten numer do "ulubionych"

CBA
2015-01-20 16:43:04
Próbowali naciągnąć moją żonę na ubezpieczenie jakieś. Jeżeli akurat nie szukacie ubezpieczenia to mozecie nie odbierać.

Gość
2015-02-25 10:40:37
Witam, dzisiaj dzwonili i proponowali zakup poradnika z płytą na temat ochrony środowiska za kosmiczne pieniądze, naciągacze. Nie dajcie się nabrać.

Zobacz także
525848992 - zwycięzca tygodniowego rankingu męczących numerów
W poprzednim tygodniu numer 525848992 Was wyjątkowo skutecznie nękał. Potwierdza to ogromna liczba wyszukiwań tego numeru w naszym serwisie. Kto kryje się po drugiej stronie?
Sprawdź średnie spalanie paliwa przez samochód
Kalkulator średniego spalania paliwa pozwoli szybko obliczyć, jak bardzo paliwożerny jest Twój pojazd. Jeżeli chcesz sprawdzić działanie urządzenia pomiarowego w swoim aucie lub twój samochód takowego nie posiada, najlepiej wykonać pomiar w następujący sposób...
Jak zarobić na allegro, otomoto i olx nie sprzedając kompletnie nic - zobacz jak to robią perfidni oszuści
Kilka tygodni temu w komentarzach na enumery.pl pojawiły się pierwsze zgłoszenia niespotykanego do tej pory typu. Dotyczyły one prób oszukania użytkowników stron pośredniczących w sprzedaży pojazdów. Głównymi ofiarami są sprzedający swoje pojazdy na otomoto, allegro, olx...
Wykonujesz bezpieczne przelewy przez internet? Sprawdź czy na pewno!
W obecnych czasach przelew przez internet to czynność, którą wykonują niemal wszyscy ze względu na wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. No właśnie, czy aby na pewno jest to bezpieczne?
Kiedy praca przestaje dawać satysfakcję, czyli gdzie szukać i jak aplikować na nowe stanowisko pracy? [cz. 2]
Osoby które chcą zwiększyć swoje szanse na nową pracę powinny również dać się odnaleźć rekruterom, którzy wbrew pozorom bardzo aktywnie szukają kandydatów do pracy również za pośrednictwem portali społecznościowych. Warto zatem rozważyć kwestię założenia konta na portalach typu GoldenLine czy też LinkedIn.