background enumery.pl

Nr 422334341 - TOP 2 ostatniego tygodnia - głuche sygnały i cisza

Jeżeli otrzymaliście z numeru 422334341 sygnał lub odebraliście i nikt się nie zgłosił, nie jesteście sami.

Numer w zeszłym tygodniu uplasował się na 2 mocnej pozycji w naszym rankingu najczęściej sprawdzanych numerów telefonu.

Z komentarzy oraz wiadomości przez nas otrzymanych jasno wynika, że firma używająca tego numeru puszcza sygnały licząc na oddzwonienie potencjalnej "ofiary".
Mechanizm jest w sumie prosty, jeżeli osoba oddzwoni to łatwiej ją będzie utrzymać rozmowę i sprzedać swoją usługę.W kilku komentarzach pojawiły się informacje o tym, że konsultanci kryjący się za tym numerem proponują głównie kredyty. Jak sądzimy odebranie/oddzwonienie może Wam grozić jedynie zaciągnięciem pożyczki więc jeżeli macie taką potrzebę warto sprawdzić czy oferta jest korzystna. Jednak zachowajcie ostrożność.

Jak zwykle zachęcamy do zgłaszania na naszej stronie wszystkich chcianych jak i niechcianych połączeń.
Im więcej informacji tym większa pewność czy to numer przydatny czy uciążliwy.

422334341

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 814:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Zobacz także
Jak zarobić na allegro, otomoto i olx nie sprzedając kompletnie nic - zobacz jak to robią perfidni oszuści
Kilka tygodni temu w komentarzach na enumery.pl pojawiły się pierwsze zgłoszenia niespotykanego do tej pory typu. Dotyczyły one prób oszukania użytkowników stron pośredniczących w sprzedaży pojazdów. Głównymi ofiarami są sprzedający swoje pojazdy na otomoto, allegro, olx...
Wykonujesz bezpieczne przelewy przez internet? Sprawdź czy na pewno!
W obecnych czasach przelew przez internet to czynność, którą wykonują niemal wszyscy ze względu na wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. No właśnie, czy aby na pewno jest to bezpieczne?
Kiedy praca przestaje dawać satysfakcję, czyli gdzie szukać i jak aplikować na nowe stanowisko pracy? [cz. 2]
Osoby które chcą zwiększyć swoje szanse na nową pracę powinny również dać się odnaleźć rekruterom, którzy wbrew pozorom bardzo aktywnie szukają kandydatów do pracy również za pośrednictwem portali społecznościowych. Warto zatem rozważyć kwestię założenia konta na portalach typu GoldenLine czy też LinkedIn.
Kiedy praca przestaje dawać satysfakcję,
czyli gdzie szukać i jak aplikować na nowe stanowisko pracy?

Zależnie od tego czy sami sterujemy swoją karierą zawodową na skutek ciągłego podnoszenia kompetencji czy też sytuacja życiowa zmusza nas do zmiany, prawda jest taka, że statyczny Polak zmienia pracę 7 razy w ciągu życia. Zatem jeżeli to ty masz wybór i pełną decyzyjność gdzie chcesz pracować warto zadać sobie pytanie...
Wyszukiwarka pożyczek pozabankowych - sprawdź które firmy spełnią Twoje oczekiwania
Niejednokrotnie korzystanie z tradycyjnych form kredytowania oferujących przez banki jest niemożliwe z wielu powodów. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą nam firmy oferujące pożyczki pozabankowe.