Nr 422334341 - TOP 2 ostatniego tygodnia - głuche sygnały i cisza

Jeżeli otrzymaliście z numeru 422334341 sygnał lub odebraliście i nikt się nie zgłosił, nie jesteście sami.

Numer w zeszłym tygodniu uplasował się na 2 mocnej pozycji w naszym rankingu najczęściej sprawdzanych numerów telefonu.

Z komentarzy oraz wiadomości przez nas otrzymanych jasno wynika, że firma używająca tego numeru puszcza sygnały licząc na oddzwonienie potencjalnej "ofiary".
Mechanizm jest w sumie prosty, jeżeli osoba oddzwoni to łatwiej ją będzie utrzymać rozmowę i sprzedać swoją usługę.W kilku komentarzach pojawiły się informacje o tym, że konsultanci kryjący się za tym numerem proponują głównie kredyty. Jak sądzimy odebranie/oddzwonienie może Wam grozić jedynie zaciągnięciem pożyczki więc jeżeli macie taką potrzebę warto sprawdzić czy oferta jest korzystna. Jednak zachowajcie ostrożność.

Jak zwykle zachęcamy do zgłaszania na naszej stronie wszystkich chcianych jak i niechcianych połączeń.
Im więcej informacji tym większa pewność czy to numer przydatny czy uciążliwy.

422334341

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 327:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Zobacz także
123970411 - to numer, który nęka Was najbardziej w ostatnich dniach
Numer 123970411 jest jednym z najczęściej wyszukiwanym numerem telefonu od kilkunastu dni. Kto ukrywa się po drugiej stronie?
525848992 - zwycięzca tygodniowego rankingu męczących numerów
W poprzednim tygodniu numer 525848992 Was wyjątkowo skutecznie nękał. Potwierdza to ogromna liczba wyszukiwań tego numeru w naszym serwisie. Kto kryje się po drugiej stronie?
Sprawdź średnie spalanie paliwa przez samochód
Kalkulator średniego spalania paliwa pozwoli szybko obliczyć, jak bardzo paliwożerny jest Twój pojazd. Jeżeli chcesz sprawdzić działanie urządzenia pomiarowego w swoim aucie lub twój samochód takowego nie posiada, najlepiej wykonać pomiar w następujący sposób...
Jak zarobić na allegro, otomoto i olx nie sprzedając kompletnie nic - zobacz jak to robią perfidni oszuści
Kilka tygodni temu w komentarzach na enumery.pl pojawiły się pierwsze zgłoszenia niespotykanego do tej pory typu. Dotyczyły one prób oszukania użytkowników stron pośredniczących w sprzedaży pojazdów. Głównymi ofiarami są sprzedający swoje pojazdy na otomoto, allegro, olx...
Wykonujesz bezpieczne przelewy przez internet? Sprawdź czy na pewno!
W obecnych czasach przelew przez internet to czynność, którą wykonują niemal wszyscy ze względu na wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. No właśnie, czy aby na pewno jest to bezpieczne?