background enumery.pl

Darmowy licznik słów, znaków i liter w tekście

Poniżej przedstawiamy przydatny licznik słów i znaków. Narzędzie jest przeznaczone dla wszystkich osób pracujących z tekstami.

Aby szybko przeliczyć ilość znaków i słów napisz lub wklej swój tekst a licznik w ułamku sekundy przedstawi wynik obliczeń.

Ilość znaków ze spacjami:

Ilość znaków bez spacji i znaków interpunkcyjnych:

Ilość słów:wprowadź treść do przeliczenia

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 534:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Gość
2015-03-20 21:35:07
Do trzech razy sztuka, mówią. Planujesz słodką zemstę na tej durnej jajogłowej. Uratowała cię, w głębi duszy zazdrościsz, chcesz być jak ona, mieć ten przeżytek zwany "przyjaźnią", choć nie dopuszczasz takiej myśli, że nie poradziłabyś wtedy sobie sama, jesteś jej wdzięczna. Nie możesz na niczym skupić uwagi. Udajesz silną, lecz łzy cisną ci się do oczu, kiedy sobie przypominasz o tym, jak wszyscy drwią na twój widok. Od tygodni nie wychodzisz z domu, czujesz się jak mrówka którą każdy może rozdeptać, zdajesz sobie sprawę, że Trixie nie jest ani wspaniała, ani potężna. Powoli zaczynasz wariować, w twojej głowie dudni coś co zupełnie do ciebie nie pasuje, zdajesz sobie sprawę, że jesteś od kogoś gorsza, prawdopodobnie też nie lepsza niż cała reszta kucyków, to tak dziwnie brzmi w twoich ustach, kiedy szepczesz. Pragniesz, aby ktokolwiek wziął cię w swoje kopytka i potwierdził, że jesteś cudowna, piękna i myślisz błędnie, powiedzmy jednak szczerze, kto chciał się kiedyś spalić w twoim blasku, a kto teraz chcę oślepnąć w twoim cieniu? Przyglądasz się swojemu odbiciu w lustrze, dotykasz delikatnie kopytem tafli, widzisz przeciętność. Po twoich policzkach spływają łzy, choć to nie smutek, a bezsilność, na twarzy widnieje lekki uśmiech, chyba żałujesz, lecz jesteś słaba, nie masz tyle mocy, aby wstać. Jeśli Trixie nie zostanie zapamiętana, tak jakby tego pragnęła, nie będzie zapamiętana w ogóle...

Nie socjalizuję się z ciałami stałymi i uważam sublimację za nielegalną
2016-10-15 00:23:31
Bardzo przydatny licznik!

Zobacz także
Wykonujesz bezpieczne przelewy przez internet? Sprawdź czy na pewno!
W obecnych czasach przelew przez internet to czynność, którą wykonują niemal wszyscy ze względu na wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. No właśnie, czy aby na pewno jest to bezpieczne?
Kiedy praca przestaje dawać satysfakcję, czyli gdzie szukać i jak aplikować na nowe stanowisko pracy? [cz. 2]
Osoby które chcą zwiększyć swoje szanse na nową pracę powinny również dać się odnaleźć rekruterom, którzy wbrew pozorom bardzo aktywnie szukają kandydatów do pracy również za pośrednictwem portali społecznościowych. Warto zatem rozważyć kwestię założenia konta na portalach typu GoldenLine czy też LinkedIn.
Kiedy praca przestaje dawać satysfakcję,
czyli gdzie szukać i jak aplikować na nowe stanowisko pracy?

Zależnie od tego czy sami sterujemy swoją karierą zawodową na skutek ciągłego podnoszenia kompetencji czy też sytuacja życiowa zmusza nas do zmiany, prawda jest taka, że statyczny Polak zmienia pracę 7 razy w ciągu życia. Zatem jeżeli to ty masz wybór i pełną decyzyjność gdzie chcesz pracować warto zadać sobie pytanie...
Wyszukiwarka pożyczek pozabankowych - sprawdź które firmy spełnią Twoje oczekiwania
Niejednokrotnie korzystanie z tradycyjnych form kredytowania oferujących przez banki jest niemożliwe z wielu powodów. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą nam firmy oferujące pożyczki pozabankowe.
Prezesi firm oferujących pożyczki gotówkowe aresztowani
Jak donoszą czołowe stacje telewizyjne i radiowe, policja z Gdańska zatrzymała cztery osoby podejrzane o oszukańczą działalność polegającą na wyłudzaniu opłat za rozpatrzenie wniosków kredytowych od osób będących w trudnej sytuacji finansowej