Darmowy licznik słów, znaków i liter w tekście

Poniżej przedstawiamy przydatny licznik słów i znaków. Narzędzie jest przeznaczone dla wszystkich osób pracujących z tekstami.

Aby szybko przeliczyć ilość znaków i słów napisz lub wklej swój tekst a licznik w ułamku sekundy przedstawi wynik obliczeń.

Ilość znaków ze spacjami:

Ilość znaków bez spacji i znaków interpunkcyjnych:

Ilość słów:wprowadź treść do przeliczenia

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 559:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Gość
2015-03-20 21:35:07
Do trzech razy sztuka, mówią. Planujesz słodką zemstę na tej durnej jajogłowej. Uratowała cię, w głębi duszy zazdrościsz, chcesz być jak ona, mieć ten przeżytek zwany "przyjaźnią", choć nie dopuszczasz takiej myśli, że nie poradziłabyś wtedy sobie sama, jesteś jej wdzięczna. Nie możesz na niczym skupić uwagi. Udajesz silną, lecz łzy cisną ci się do oczu, kiedy sobie przypominasz o tym, jak wszyscy drwią na twój widok. Od tygodni nie wychodzisz z domu, czujesz się jak mrówka którą każdy może rozdeptać, zdajesz sobie sprawę, że Trixie nie jest ani wspaniała, ani potężna. Powoli zaczynasz wariować, w twojej głowie dudni coś co zupełnie do ciebie nie pasuje, zdajesz sobie sprawę, że jesteś od kogoś gorsza, prawdopodobnie też nie lepsza niż cała reszta kucyków, to tak dziwnie brzmi w twoich ustach, kiedy szepczesz. Pragniesz, aby ktokolwiek wziął cię w swoje kopytka i potwierdził, że jesteś cudowna, piękna i myślisz błędnie, powiedzmy jednak szczerze, kto chciał się kiedyś spalić w twoim blasku, a kto teraz chcę oślepnąć w twoim cieniu? Przyglądasz się swojemu odbiciu w lustrze, dotykasz delikatnie kopytem tafli, widzisz przeciętność. Po twoich policzkach spływają łzy, choć to nie smutek, a bezsilność, na twarzy widnieje lekki uśmiech, chyba żałujesz, lecz jesteś słaba, nie masz tyle mocy, aby wstać. Jeśli Trixie nie zostanie zapamiętana, tak jakby tego pragnęła, nie będzie zapamiętana w ogóle...

Nie socjalizuję się z ciałami stałymi i uważam sublimację za nielegalną
2016-10-15 00:23:31
Bardzo przydatny licznik!

Zobacz także
227175919 - kto dziś do mnie dzwonił?
dowiedz się więcej na temat numeru 227175919, zapraszamy!
Oszustwo na Pocztę Polską lub DHL - nie daj się nabrać!
Dziś otworzyłem kolejny spam, który najprawdopodobniej ma na celu zainstalowanie programu szpiegującego lub innego wirusa na komputerze ofiary. Wiadomość była tak napisana, że niewprawiony użytkownik na 100% daje się nabrać.
numer 7211 - konkursy radia ESKA, czy zwykłe naciąganie na kasę?
Wiele osób jest uzależnionych od różnych nawet najbardziej nieprawdopodobnych konkursów, jedni grają w lotto inni na automatach a jeszcze inni wydają dziesiątki złotych na konkursy radiowe licząc na to, że pojawia się na antenie i w spektakularny sposób wygrają ogromne pieniądze.
Sprawdź najnisze raty kredytów hipotecznych - porównywarka
Planujesz zakup mieszkania lub domu? Zastanawiasz się jaki bank będzie miał najlepszą ofertę dla Ciebie?
123970411 - to numer, który nęka Was najbardziej w ostatnich dniach
Numer 123970411 jest jednym z najczęściej wyszukiwanym numerem telefonu od kilkunastu dni. Kto ukrywa się po drugiej stronie?