WAŻNE! - Krystyna Loska w kampanii sieci ORANGE ostrzega przed nieuczciwymi handlowcami!


Od kilku dni w stacjach radiowych można usłyszeć głos Pani Krystyny Loski, promującej zachowanie wysokiej ostrożności przy kontaktach z przedstawicielami handlowymi, którzy w podstępny i nieetyczny sposób próbują namówić na zawarcie umów świadczenia usług telekomunikacyjnych.
Kampania ma na celu uświadomić wszystkim klientom firmy ORANGE jak łatwo zostać oszukanym przez ludzi podszywających się pod znaną markę oraz zachęcić do sprawdzania wiarygodności osób chcących z nami zawrzeć jakąkolwiek umowę w imieniu lub na zlecenie ORANGE.


Wiarygodność handlowców można sprawdzić pod numerem infolinii 801505505.
Ponieważ w naszym serwisie codziennie mamy do czynienia z wieloma zgłoszeniami tego typu, bardzo się cieszymy, że tak znana marka porusza ten temat i inwestuje w uświadamianie swoich klientów.
Jak zwykle zachęcamy do informowania o niebezpiecznych i przydatnych numerach za pośrednictwem naszego serwisu. 801505505 Kampania Orange Krystyna Loska

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 435:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Zobacz także
123970411 - to numer, który nęka Was najbardziej w ostatnich dniach
Numer 123970411 jest jednym z najczęściej wyszukiwanym numerem telefonu od kilkunastu dni. Kto ukrywa się po drugiej stronie?
525848992 - zwycięzca tygodniowego rankingu męczących numerów
W poprzednim tygodniu numer 525848992 Was wyjątkowo skutecznie nękał. Potwierdza to ogromna liczba wyszukiwań tego numeru w naszym serwisie. Kto kryje się po drugiej stronie?
Sprawdź średnie spalanie paliwa przez samochód
Kalkulator średniego spalania paliwa pozwoli szybko obliczyć, jak bardzo paliwożerny jest Twój pojazd. Jeżeli chcesz sprawdzić działanie urządzenia pomiarowego w swoim aucie lub twój samochód takowego nie posiada, najlepiej wykonać pomiar w następujący sposób...
Jak zarobić na allegro, otomoto i olx nie sprzedając kompletnie nic - zobacz jak to robią perfidni oszuści
Kilka tygodni temu w komentarzach na enumery.pl pojawiły się pierwsze zgłoszenia niespotykanego do tej pory typu. Dotyczyły one prób oszukania użytkowników stron pośredniczących w sprzedaży pojazdów. Głównymi ofiarami są sprzedający swoje pojazdy na otomoto, allegro, olx...
Wykonujesz bezpieczne przelewy przez internet? Sprawdź czy na pewno!
W obecnych czasach przelew przez internet to czynność, którą wykonują niemal wszyscy ze względu na wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. No właśnie, czy aby na pewno jest to bezpieczne?