WAŻNE! - Krystyna Loska w kampanii sieci ORANGE ostrzega przed nieuczciwymi handlowcami!


Od kilku dni w stacjach radiowych można usłyszeć głos Pani Krystyny Loski, promującej zachowanie wysokiej ostrożności przy kontaktach z przedstawicielami handlowymi, którzy w podstępny i nieetyczny sposób próbują namówić na zawarcie umów świadczenia usług telekomunikacyjnych.
Kampania ma na celu uświadomić wszystkim klientom firmy ORANGE jak łatwo zostać oszukanym przez ludzi podszywających się pod znaną markę oraz zachęcić do sprawdzania wiarygodności osób chcących z nami zawrzeć jakąkolwiek umowę w imieniu lub na zlecenie ORANGE.


Wiarygodność handlowców można sprawdzić pod numerem infolinii 801505505.
Ponieważ w naszym serwisie codziennie mamy do czynienia z wieloma zgłoszeniami tego typu, bardzo się cieszymy, że tak znana marka porusza ten temat i inwestuje w uświadamianie swoich klientów.
Jak zwykle zachęcamy do informowania o niebezpiecznych i przydatnych numerach za pośrednictwem naszego serwisu. 801505505 Kampania Orange Krystyna Loska

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 649:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Zobacz także
227175919 - kto dziś do mnie dzwonił?
dowiedz się więcej na temat numeru 227175919, zapraszamy!
Oszustwo na Pocztę Polską lub DHL - nie daj się nabrać!
Dziś otworzyłem kolejny spam, który najprawdopodobniej ma na celu zainstalowanie programu szpiegującego lub innego wirusa na komputerze ofiary. Wiadomość była tak napisana, że niewprawiony użytkownik na 100% daje się nabrać.
numer 7211 - konkursy radia ESKA, czy zwykłe naciąganie na kasę?
Wiele osób jest uzależnionych od różnych nawet najbardziej nieprawdopodobnych konkursów, jedni grają w lotto inni na automatach a jeszcze inni wydają dziesiątki złotych na konkursy radiowe licząc na to, że pojawia się na antenie i w spektakularny sposób wygrają ogromne pieniądze.
Sprawdź najnisze raty kredytów hipotecznych - porównywarka
Planujesz zakup mieszkania lub domu? Zastanawiasz się jaki bank będzie miał najlepszą ofertę dla Ciebie?
123970411 - to numer, który nęka Was najbardziej w ostatnich dniach
Numer 123970411 jest jednym z najczęściej wyszukiwanym numerem telefonu od kilkunastu dni. Kto ukrywa się po drugiej stronie?