background enumery.pl

Jak sprytna kandydatka na radną wykorzystuje nielegalnie zdobyte numery telefonów klientów banku..


Jolanta Łukasiak-Malicka, Prezes Zarządu Vistula Banku Spółdzielczego w Wyszogrodzie, w bardzo "sprytny" sposób próbuje namówić swoich klientów do głosowania na nią w wyborach na radną sejmiku woj. mazowieckiego.
Jeden ze słuchaczy programu Janusza Weissa otrzymał SMS z propozycją głosowania na błyskotliwą Panią prezes.
Posłuchajcie i sprawdźcie w jaki sposób tłumaczy się z całej sytuacji.dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 925:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Gość
2014-12-20 12:18:06
Ależ obrzydliwie się można zachować, masakra.

Zobacz także
525848992 - zwycięzca tygodniowego rankingu męczących numerów
W poprzednim tygodniu numer 525848992 Was wyjątkowo skutecznie nękał. Potwierdza to ogromna liczba wyszukiwań tego numeru w naszym serwisie. Kto kryje się po drugiej stronie?
Sprawdź średnie spalanie paliwa przez samochód
Kalkulator średniego spalania paliwa pozwoli szybko obliczyć, jak bardzo paliwożerny jest Twój pojazd. Jeżeli chcesz sprawdzić działanie urządzenia pomiarowego w swoim aucie lub twój samochód takowego nie posiada, najlepiej wykonać pomiar w następujący sposób...
Jak zarobić na allegro, otomoto i olx nie sprzedając kompletnie nic - zobacz jak to robią perfidni oszuści
Kilka tygodni temu w komentarzach na enumery.pl pojawiły się pierwsze zgłoszenia niespotykanego do tej pory typu. Dotyczyły one prób oszukania użytkowników stron pośredniczących w sprzedaży pojazdów. Głównymi ofiarami są sprzedający swoje pojazdy na otomoto, allegro, olx...
Wykonujesz bezpieczne przelewy przez internet? Sprawdź czy na pewno!
W obecnych czasach przelew przez internet to czynność, którą wykonują niemal wszyscy ze względu na wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. No właśnie, czy aby na pewno jest to bezpieczne?
Kiedy praca przestaje dawać satysfakcję, czyli gdzie szukać i jak aplikować na nowe stanowisko pracy? [cz. 2]
Osoby które chcą zwiększyć swoje szanse na nową pracę powinny również dać się odnaleźć rekruterom, którzy wbrew pozorom bardzo aktywnie szukają kandydatów do pracy również za pośrednictwem portali społecznościowych. Warto zatem rozważyć kwestię założenia konta na portalach typu GoldenLine czy też LinkedIn.