background enumery.pl

Dzwoni do Ciebie numer 656198489? - zobacz czego się spodziewać po drugiej stronie słuchawki!


Numer 656198489 to niewątpliwy zwycięzca września w ilości wykonanych połączeń do użytkowników enumery.pl.
Na podstawie ilości wyszukiwań możemy oszacować, że firma obsługująca te połączenia wykonuje ponad 3000 prób nawiązania kontaktu dziennie, być może nawet wiele więcej.

Co czeka nas po odebraniu połączenia?

Nasi użytkownicy zgłaszają, że najczęściej jest to połączenie automatyczne. W momencie odebrania nie usłyszymy nic lub automatyczną ankietę.
Pojawiają się także opinie, sugerujące że odebranie połączenia skutkuje naliczeniem opłat. Jednak najbardziej prawdopodobnym jest to, że w trakcie trwania ankiety wyrażamy zgodę na płatne usługi abonamentowe (o których pisaliśmy w poście Shave yourself - doskonała jakość golenia czy wzorowa metoda na wyłudzanie pieniędzy przez telefon? ) co własnie powoduje straty finansowe.Zalecamy zatem wielką ostrożność przy takich automatycznych ankietach ponieważ jeżeli nawet nie zostaniecie wciągnięci w pułapkę finansową to być może automatowi uda się wyciągnąć od Was dane osobiste, które ktoś będzie mógł później wykorzystać.

656198489

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 250:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Zobacz także
227175919 - kto dziś do mnie dzwonił?
dowiedz się więcej na temat numeru 227175919, zapraszamy!
Oszustwo na Pocztę Polską lub DHL - nie daj się nabrać!
Dziś otworzyłem kolejny spam, który najprawdopodobniej ma na celu zainstalowanie programu szpiegującego lub innego wirusa na komputerze ofiary. Wiadomość była tak napisana, że niewprawiony użytkownik na 100% daje się nabrać.
numer 7211 - konkursy radia ESKA, czy zwykłe naciąganie na kasę?
Wiele osób jest uzależnionych od różnych nawet najbardziej nieprawdopodobnych konkursów, jedni grają w lotto inni na automatach a jeszcze inni wydają dziesiątki złotych na konkursy radiowe licząc na to, że pojawia się na antenie i w spektakularny sposób wygrają ogromne pieniądze.
Sprawdź najnisze raty kredytów hipotecznych - porównywarka
Planujesz zakup mieszkania lub domu? Zastanawiasz się jaki bank będzie miał najlepszą ofertę dla Ciebie?
123970411 - to numer, który nęka Was najbardziej w ostatnich dniach
Numer 123970411 jest jednym z najczęściej wyszukiwanym numerem telefonu od kilkunastu dni. Kto ukrywa się po drugiej stronie?