background enumery.pl

608925999 - tego numeru nie musisz odbierać!


608925999 - tego numeru nie musisz go odbierać! Chyba, że akurat dysponujesz kilkoma minutami, które możesz zmarnować..

W ostatnim czasie numer 608925999 "zasłużył" się sporą ilością wyszukiwań naszych użytkowników.

Z najświeższych doniesień wynika, że za połączeniami telefonicznymi z tego numeru kryje się firma dysponująca automatem, którego zadaniem jest męczenie swoich "ofiar" dziwnymi ofertami.

Jak sądzimy to to dopiero początek działalności tego numeru na większą skalę, więc zawczasu Was przestrzegamy przed nim.

Jeżeli nie macie nic przeciwko to proponujemy już dziś dodać ten numer do czarnej listy w swoim telefonie.Oczywiście zapraszamy do dodawania swoich doświadczeń z tym i innymi numerami telefonów.
Aby dodać komentarz skorzystaj z wyszukiwarki numerów znajdującej się na stronie głównej lub w zakładce sprawdź numer.

608925999

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 729:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Zobacz także
123970411 - to numer, który nęka Was najbardziej w ostatnich dniach
Numer 123970411 jest jednym z najczęściej wyszukiwanym numerem telefonu od kilkunastu dni. Kto ukrywa się po drugiej stronie?
525848992 - zwycięzca tygodniowego rankingu męczących numerów
W poprzednim tygodniu numer 525848992 Was wyjątkowo skutecznie nękał. Potwierdza to ogromna liczba wyszukiwań tego numeru w naszym serwisie. Kto kryje się po drugiej stronie?
Sprawdź średnie spalanie paliwa przez samochód
Kalkulator średniego spalania paliwa pozwoli szybko obliczyć, jak bardzo paliwożerny jest Twój pojazd. Jeżeli chcesz sprawdzić działanie urządzenia pomiarowego w swoim aucie lub twój samochód takowego nie posiada, najlepiej wykonać pomiar w następujący sposób...
Jak zarobić na allegro, otomoto i olx nie sprzedając kompletnie nic - zobacz jak to robią perfidni oszuści
Kilka tygodni temu w komentarzach na enumery.pl pojawiły się pierwsze zgłoszenia niespotykanego do tej pory typu. Dotyczyły one prób oszukania użytkowników stron pośredniczących w sprzedaży pojazdów. Głównymi ofiarami są sprzedający swoje pojazdy na otomoto, allegro, olx...
Wykonujesz bezpieczne przelewy przez internet? Sprawdź czy na pewno!
W obecnych czasach przelew przez internet to czynność, którą wykonują niemal wszyscy ze względu na wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. No właśnie, czy aby na pewno jest to bezpieczne?