background enumery.pl

608925999 - tego numeru nie musisz odbierać!


608925999 - tego numeru nie musisz go odbierać! Chyba, że akurat dysponujesz kilkoma minutami, które możesz zmarnować..

W ostatnim czasie numer 608925999 "zasłużył" się sporą ilością wyszukiwań naszych użytkowników.

Z najświeższych doniesień wynika, że za połączeniami telefonicznymi z tego numeru kryje się firma dysponująca automatem, którego zadaniem jest męczenie swoich "ofiar" dziwnymi ofertami.

Jak sądzimy to to dopiero początek działalności tego numeru na większą skalę, więc zawczasu Was przestrzegamy przed nim.

Jeżeli nie macie nic przeciwko to proponujemy już dziś dodać ten numer do czarnej listy w swoim telefonie.Oczywiście zapraszamy do dodawania swoich doświadczeń z tym i innymi numerami telefonów.
Aby dodać komentarz skorzystaj z wyszukiwarki numerów znajdującej się na stronie głównej lub w zakładce sprawdź numer.

608925999

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 620:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Zobacz także
Sprawdź średnie spalanie paliwa przez samochód
Kalkulator średniego spalania paliwa pozwoli szybko obliczyć, jak bardzo paliwożerny jest Twój pojazd. Jeżeli chcesz sprawdzić działanie urządzenia pomiarowego w swoim aucie lub twój samochód takowego nie posiada, najlepiej wykonać pomiar w następujący sposób...
Jak zarobić na allegro, otomoto i olx nie sprzedając kompletnie nic - zobacz jak to robią perfidni oszuści
Kilka tygodni temu w komentarzach na enumery.pl pojawiły się pierwsze zgłoszenia niespotykanego do tej pory typu. Dotyczyły one prób oszukania użytkowników stron pośredniczących w sprzedaży pojazdów. Głównymi ofiarami są sprzedający swoje pojazdy na otomoto, allegro, olx...
Wykonujesz bezpieczne przelewy przez internet? Sprawdź czy na pewno!
W obecnych czasach przelew przez internet to czynność, którą wykonują niemal wszyscy ze względu na wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. No właśnie, czy aby na pewno jest to bezpieczne?
Kiedy praca przestaje dawać satysfakcję, czyli gdzie szukać i jak aplikować na nowe stanowisko pracy? [cz. 2]
Osoby które chcą zwiększyć swoje szanse na nową pracę powinny również dać się odnaleźć rekruterom, którzy wbrew pozorom bardzo aktywnie szukają kandydatów do pracy również za pośrednictwem portali społecznościowych. Warto zatem rozważyć kwestię założenia konta na portalach typu GoldenLine czy też LinkedIn.
Kiedy praca przestaje dawać satysfakcję,
czyli gdzie szukać i jak aplikować na nowe stanowisko pracy?

Zależnie od tego czy sami sterujemy swoją karierą zawodową na skutek ciągłego podnoszenia kompetencji czy też sytuacja życiowa zmusza nas do zmiany, prawda jest taka, że statyczny Polak zmienia pracę 7 razy w ciągu życia. Zatem jeżeli to ty masz wybór i pełną decyzyjność gdzie chcesz pracować warto zadać sobie pytanie...