background enumery.pl

525848992 - zwycięzca tygodniowego rankingu męczących numerów

W poprzednim tygodniu numer 525848992 Was wyjątkowo skutecznie nękał.
Potwierdza to ogromna liczba wyszukiwań tego numeru w naszym serwisie.

Kto kryje się po drugiej stronie? Tego niestety jeszcze nie wiemy.
Jeden z naszych stałych użytkowników napisał do nas, że nr 52 584 89 92 prawdopodobnie jest częścią większego mechanizmu.

Jego zdaniem firma prowadząca i obsługująca tzw. "call center" wykorzystuje ten numer do do badania czy losowane przez automat numery są aktywne.

W przypadku gdy potencjalna "ofiara" odbierze połączenie, automat zapisuje aktywny numer w bazie danych, tak by firma mogła wykorzystać go następnie do połączenia już "żywym" konsultantem.

Nasz użytkownik faktycznie zauważa, że po 2 dniach od sygnału otrzymał połączenie z innego numeru gdzie zostały mu przedstawione dziwne oferty.

Jeżeli i Wy zaważyliście tego typu sytuacje związane z tym lub innym numerem, zapraszamy do aktywnego komentowania pod tym wpisem lub na stronie numeru enumery.pl/525848992,nr,kto,dzwonil i informowania innych.

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 439:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Gość
2016-02-29 09:40:35
WŁASNIE DOSTAŁAM TAKIE POŁACZENIE, OFEROWALI MI NAGRODĘ , ODM ÓWIŁAM

Zobacz także
Sprawdź średnie spalanie paliwa przez samochód
Kalkulator średniego spalania paliwa pozwoli szybko obliczyć, jak bardzo paliwożerny jest Twój pojazd. Jeżeli chcesz sprawdzić działanie urządzenia pomiarowego w swoim aucie lub twój samochód takowego nie posiada, najlepiej wykonać pomiar w następujący sposób...
Jak zarobić na allegro, otomoto i olx nie sprzedając kompletnie nic - zobacz jak to robią perfidni oszuści
Kilka tygodni temu w komentarzach na enumery.pl pojawiły się pierwsze zgłoszenia niespotykanego do tej pory typu. Dotyczyły one prób oszukania użytkowników stron pośredniczących w sprzedaży pojazdów. Głównymi ofiarami są sprzedający swoje pojazdy na otomoto, allegro, olx...
Wykonujesz bezpieczne przelewy przez internet? Sprawdź czy na pewno!
W obecnych czasach przelew przez internet to czynność, którą wykonują niemal wszyscy ze względu na wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. No właśnie, czy aby na pewno jest to bezpieczne?
Kiedy praca przestaje dawać satysfakcję, czyli gdzie szukać i jak aplikować na nowe stanowisko pracy? [cz. 2]
Osoby które chcą zwiększyć swoje szanse na nową pracę powinny również dać się odnaleźć rekruterom, którzy wbrew pozorom bardzo aktywnie szukają kandydatów do pracy również za pośrednictwem portali społecznościowych. Warto zatem rozważyć kwestię założenia konta na portalach typu GoldenLine czy też LinkedIn.
Kiedy praca przestaje dawać satysfakcję,
czyli gdzie szukać i jak aplikować na nowe stanowisko pracy?

Zależnie od tego czy sami sterujemy swoją karierą zawodową na skutek ciągłego podnoszenia kompetencji czy też sytuacja życiowa zmusza nas do zmiany, prawda jest taka, że statyczny Polak zmienia pracę 7 razy w ciągu życia. Zatem jeżeli to ty masz wybór i pełną decyzyjność gdzie chcesz pracować warto zadać sobie pytanie...