5 świątecznych piosenek które musisz przesłuchać w każde święta!

Święta, święta, święta!
Dla większości z nas święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który kojarzy się z niesamowitą rodzinną atmosferą, św. Mikołajem, prezentami i wypoczynkiem, Kevinem samym w domu...

Jednak cała ta atmosfera nie była by tak elektryzująca gdyby nie podsycające ją piosenki wielokrotnie odtwarzane w centrach handlowych, stacjach radiowych, telewizji i oczywiście internecie.
Poniżej przedstawiamy Wam listę utworów, które musicie usłyszeć każdego roku przed i w trakcie świątecznych dni.

Bezkonkurencyjny numer jeden na każdej świątecznej liście to utwór brytyjskiego zespołu z lat osiemdziesiątych Wham - "Last Christmas". George Michael i Andrew Ridgelay kiedy w to w 1981 roku mając 18 lat zakładali zespół, nie mogli przypuszczać, że nagrają piosenkę, która na lata stanie się symbolem świąt, tym bardziej, że sam utwór nie opowiada o świętach :)Kolejny Świąteczny Hit wszech czasów to naszym zdaniem utwór który nagrał urodzony w USA piosenkarz wykonujący muzykę country - Bobby Helms - Jingle Bell Rock.

Piosenka wydana późną jesienią 1957 roku stała się wielkim hitem bez którego ciężko wyobrazić sobie świąteczny czas.
Mariah Carey to artystka, której nie trzeba przedstawiać. Singiel All I Want For Christmas Is You to hit jaki towarzyszy nam od 1994 roku.
Let It Snow!, Let It Snow!, Let It Snow!!!
Święta bez tego utworu to nie święta. Jeśli więc jeszcze nie słyszeliście tego utworu w tym roku to najlepszy moment by to zrobić. Piosenka został napisana przez Sammy'ego Cahna i Jule'a Styne'a  w lipcu 1945 roku i wykonana w aranżacji jaką możecie odsłuchać poniżej w 1050r przez Franka Sinatrę
Hit Wonderful Christmas Time nagrany w 1979r przez Paula McCartney'a.
Ostatnia pozycja na naszej liście. Niezwykle hipnotyczny utwór, cieszący się w czasie świąt ogromną popularnością na całym świecie.
Która z pozyższych piosenek najbardziej się Wam podoba? A może macie jakieś swoje ulubione świąteczne przeboje? Podzielcie się w komentarzach.
Wesołych Świąt!

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 568:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

reme
2014-12-20 22:46:32
Last Christmas, zbiera mi się na wymioty jak słyszę ten kawałek, nie wiem komu może się to podobać. :/

Gość
2015-01-14 11:28:06
Bardzo przepraszam - wcale nic nie muszę. :)

Zobacz także
Sprawdź najnisze raty kredytów hipotecznych - porównywarka
Planujesz zakup mieszkania lub domu? Zastanawiasz się jaki bank będzie miał najlepszą ofertę dla Ciebie?
123970411 - to numer, który nęka Was najbardziej w ostatnich dniach
Numer 123970411 jest jednym z najczęściej wyszukiwanym numerem telefonu od kilkunastu dni. Kto ukrywa się po drugiej stronie?
525848992 - zwycięzca tygodniowego rankingu męczących numerów
W poprzednim tygodniu numer 525848992 Was wyjątkowo skutecznie nękał. Potwierdza to ogromna liczba wyszukiwań tego numeru w naszym serwisie. Kto kryje się po drugiej stronie?
Sprawdź średnie spalanie paliwa przez samochód
Kalkulator średniego spalania paliwa pozwoli szybko obliczyć, jak bardzo paliwożerny jest Twój pojazd. Jeżeli chcesz sprawdzić działanie urządzenia pomiarowego w swoim aucie lub twój samochód takowego nie posiada, najlepiej wykonać pomiar w następujący sposób...
Jak zarobić na allegro, otomoto i olx nie sprzedając kompletnie nic - zobacz jak to robią perfidni oszuści
Kilka tygodni temu w komentarzach na enumery.pl pojawiły się pierwsze zgłoszenia niespotykanego do tej pory typu. Dotyczyły one prób oszukania użytkowników stron pośredniczących w sprzedaży pojazdów. Głównymi ofiarami są sprzedający swoje pojazdy na otomoto, allegro, olx...