background enumery.pl

422884071 - nasiliła się ofensywa reklamowa jednego z banków

W ciągu ostatnich kilku dni nasza wyszukiwarka rejestrowała nagły wzrost ilości wyszukiwań tego numeru.
Kilku użytkowników poinformowało, że odbierając telefon usłyszymy propozycję kredytu z mBanku.
Reklama jest przedstawiana w formie automatycznej.
Dotychczas nikt nie zgłaszał do nas informacji o próbie oszustwa, więc numer jest prawdopodobnie bezpieczny a automat po zbadaniu naszych preferencji najprawdopodobniej przekieruje nas do konsultanta.Oczywiście zalecamy zachowanie ostrożności by nie dać się naciągnąć na niepotrzebne wydatki.
Prosimy o dalsze informacje o tym numerze dodając komentarze na stronie numeru 422884071.


Pamiętajcie! Im częściej będziecie informować o niebezpiecznych i przydatnych numerach tym bardziej utrudnicie pracę nieuczciwym firmom.

422334341

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 415:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Gość
2015-01-08 02:34:43
Tez do mnie dzwonili . Niestety nie odebralam. Co za szkoda :/

Zobacz także
525848992 - zwycięzca tygodniowego rankingu męczących numerów
W poprzednim tygodniu numer 525848992 Was wyjątkowo skutecznie nękał. Potwierdza to ogromna liczba wyszukiwań tego numeru w naszym serwisie. Kto kryje się po drugiej stronie?
Sprawdź średnie spalanie paliwa przez samochód
Kalkulator średniego spalania paliwa pozwoli szybko obliczyć, jak bardzo paliwożerny jest Twój pojazd. Jeżeli chcesz sprawdzić działanie urządzenia pomiarowego w swoim aucie lub twój samochód takowego nie posiada, najlepiej wykonać pomiar w następujący sposób...
Jak zarobić na allegro, otomoto i olx nie sprzedając kompletnie nic - zobacz jak to robią perfidni oszuści
Kilka tygodni temu w komentarzach na enumery.pl pojawiły się pierwsze zgłoszenia niespotykanego do tej pory typu. Dotyczyły one prób oszukania użytkowników stron pośredniczących w sprzedaży pojazdów. Głównymi ofiarami są sprzedający swoje pojazdy na otomoto, allegro, olx...
Wykonujesz bezpieczne przelewy przez internet? Sprawdź czy na pewno!
W obecnych czasach przelew przez internet to czynność, którą wykonują niemal wszyscy ze względu na wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. No właśnie, czy aby na pewno jest to bezpieczne?
Kiedy praca przestaje dawać satysfakcję, czyli gdzie szukać i jak aplikować na nowe stanowisko pracy? [cz. 2]
Osoby które chcą zwiększyć swoje szanse na nową pracę powinny również dać się odnaleźć rekruterom, którzy wbrew pozorom bardzo aktywnie szukają kandydatów do pracy również za pośrednictwem portali społecznościowych. Warto zatem rozważyć kwestię założenia konta na portalach typu GoldenLine czy też LinkedIn.