background enumery.pl

422884071 - nasiliła się ofensywa reklamowa jednego z banków

W ciągu ostatnich kilku dni nasza wyszukiwarka rejestrowała nagły wzrost ilości wyszukiwań tego numeru.
Kilku użytkowników poinformowało, że odbierając telefon usłyszymy propozycję kredytu z mBanku.
Reklama jest przedstawiana w formie automatycznej.
Dotychczas nikt nie zgłaszał do nas informacji o próbie oszustwa, więc numer jest prawdopodobnie bezpieczny a automat po zbadaniu naszych preferencji najprawdopodobniej przekieruje nas do konsultanta.Oczywiście zalecamy zachowanie ostrożności by nie dać się naciągnąć na niepotrzebne wydatki.
Prosimy o dalsze informacje o tym numerze dodając komentarze na stronie numeru 422884071.


Pamiętajcie! Im częściej będziecie informować o niebezpiecznych i przydatnych numerach tym bardziej utrudnicie pracę nieuczciwym firmom.

422334341

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 563:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Gość
2015-01-08 02:34:43
Tez do mnie dzwonili . Niestety nie odebralam. Co za szkoda :/

Zobacz także
Wykonujesz bezpieczne przelewy przez internet? Sprawdź czy na pewno!
W obecnych czasach przelew przez internet to czynność, którą wykonują niemal wszyscy ze względu na wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. No właśnie, czy aby na pewno jest to bezpieczne?
Kiedy praca przestaje dawać satysfakcję, czyli gdzie szukać i jak aplikować na nowe stanowisko pracy? [cz. 2]
Osoby które chcą zwiększyć swoje szanse na nową pracę powinny również dać się odnaleźć rekruterom, którzy wbrew pozorom bardzo aktywnie szukają kandydatów do pracy również za pośrednictwem portali społecznościowych. Warto zatem rozważyć kwestię założenia konta na portalach typu GoldenLine czy też LinkedIn.
Kiedy praca przestaje dawać satysfakcję,
czyli gdzie szukać i jak aplikować na nowe stanowisko pracy?

Zależnie od tego czy sami sterujemy swoją karierą zawodową na skutek ciągłego podnoszenia kompetencji czy też sytuacja życiowa zmusza nas do zmiany, prawda jest taka, że statyczny Polak zmienia pracę 7 razy w ciągu życia. Zatem jeżeli to ty masz wybór i pełną decyzyjność gdzie chcesz pracować warto zadać sobie pytanie...
Wyszukiwarka pożyczek pozabankowych - sprawdź które firmy spełnią Twoje oczekiwania
Niejednokrotnie korzystanie z tradycyjnych form kredytowania oferujących przez banki jest niemożliwe z wielu powodów. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą nam firmy oferujące pożyczki pozabankowe.
Prezesi firm oferujących pożyczki gotówkowe aresztowani
Jak donoszą czołowe stacje telewizyjne i radiowe, policja z Gdańska zatrzymała cztery osoby podejrzane o oszukańczą działalność polegającą na wyłudzaniu opłat za rozpatrzenie wniosków kredytowych od osób będących w trudnej sytuacji finansowej