228884402 - podejrzany numer?

22 888 44 02 to numer bijący rekordy wyszukiwań w ostatnim miesiącu na naszej stronie. Został ponad 25 tysięcy razy wpisany w wyszukiwarkę.

Po odebraniu usłyszymy automatyczny komunikat dotyczący konkursu/loterii radia Eska i informację o możliwości wygrania pieniędzy.

Aby wziąć udział należy wysłać płatny SMS w odpowiedzi na SMS otrzymany zaraz po rozłączeniu się. Jeśli to zrobimy zapewne zostaniemy zarzuceni falą SMS namawiającymi nas do wysłania kolejnych płatnych wiadomości.

Zachowajcie ostrożność i jeżeli nie macie pieniędzy, które chcecie przeznaczyć na tego typu zabawy świadomie nie odbierajcie tego numeru i nie odpowiadajcie na żadne SMS namawiające do udziału w konkursach i loteriach.

Jeśli mieliście do czynienia z tym numerem dodajcie informację poniżej lub na stronie numeru 228884402

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 434:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

maciek
2016-11-21 15:33:10
tak.

Gość
2017-11-08 11:35:10
Czujesz się nękany/a połączeniami z numeru 22 888 44 02 ? Zobacz jakiej wysokości odszkodowanie i zadośćuczynienie należy się Tobie za wkraczanie bez uprzedniej zgody w Twoją prywatność i marnowanie Twojego czasu. Życie i czas masz tylko jeden. Nie da się go odtworzyć, dokupić, doprodukować. Odbierz zadośćuczynienie za odebrany Tobie czas. Jak? Wszystkiego dowiesz się zaglądając na stronę www.ProAuxilium.pl Pozdrawiamy!

Zobacz także
Sprawdź najnisze raty kredytów hipotecznych - porównywarka
Planujesz zakup mieszkania lub domu? Zastanawiasz się jaki bank będzie miał najlepszą ofertę dla Ciebie?
123970411 - to numer, który nęka Was najbardziej w ostatnich dniach
Numer 123970411 jest jednym z najczęściej wyszukiwanym numerem telefonu od kilkunastu dni. Kto ukrywa się po drugiej stronie?
525848992 - zwycięzca tygodniowego rankingu męczących numerów
W poprzednim tygodniu numer 525848992 Was wyjątkowo skutecznie nękał. Potwierdza to ogromna liczba wyszukiwań tego numeru w naszym serwisie. Kto kryje się po drugiej stronie?
Sprawdź średnie spalanie paliwa przez samochód
Kalkulator średniego spalania paliwa pozwoli szybko obliczyć, jak bardzo paliwożerny jest Twój pojazd. Jeżeli chcesz sprawdzić działanie urządzenia pomiarowego w swoim aucie lub twój samochód takowego nie posiada, najlepiej wykonać pomiar w następujący sposób...
Jak zarobić na allegro, otomoto i olx nie sprzedając kompletnie nic - zobacz jak to robią perfidni oszuści
Kilka tygodni temu w komentarzach na enumery.pl pojawiły się pierwsze zgłoszenia niespotykanego do tej pory typu. Dotyczyły one prób oszukania użytkowników stron pośredniczących w sprzedaży pojazdów. Głównymi ofiarami są sprzedający swoje pojazdy na otomoto, allegro, olx...