background enumery.pl

228884402 - podejrzany numer?

22 888 44 02 to numer bijący rekordy wyszukiwań w ostatnim miesiącu na naszej stronie. Został ponad 25 tysięcy razy wpisany w wyszukiwarkę.

Po odebraniu usłyszymy automatyczny komunikat dotyczący konkursu/loterii radia Eska i informację o możliwości wygrania pieniędzy.

Aby wziąć udział należy wysłać płatny SMS w odpowiedzi na SMS otrzymany zaraz po rozłączeniu się. Jeśli to zrobimy zapewne zostaniemy zarzuceni falą SMS namawiającymi nas do wysłania kolejnych płatnych wiadomości.

Zachowajcie ostrożność i jeżeli nie macie pieniędzy, które chcecie przeznaczyć na tego typu zabawy świadomie nie odbierajcie tego numeru i nie odpowiadajcie na żadne SMS namawiające do udziału w konkursach i loteriach.

Jeśli mieliście do czynienia z tym numerem dodajcie informację poniżej lub na stronie numeru 228884402

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 283:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

maciek
2016-11-21 15:33:10
tak.

Zobacz także
525848992 - zwycięzca tygodniowego rankingu męczących numerów
W poprzednim tygodniu numer 525848992 Was wyjątkowo skutecznie nękał. Potwierdza to ogromna liczba wyszukiwań tego numeru w naszym serwisie. Kto kryje się po drugiej stronie?
Sprawdź średnie spalanie paliwa przez samochód
Kalkulator średniego spalania paliwa pozwoli szybko obliczyć, jak bardzo paliwożerny jest Twój pojazd. Jeżeli chcesz sprawdzić działanie urządzenia pomiarowego w swoim aucie lub twój samochód takowego nie posiada, najlepiej wykonać pomiar w następujący sposób...
Jak zarobić na allegro, otomoto i olx nie sprzedając kompletnie nic - zobacz jak to robią perfidni oszuści
Kilka tygodni temu w komentarzach na enumery.pl pojawiły się pierwsze zgłoszenia niespotykanego do tej pory typu. Dotyczyły one prób oszukania użytkowników stron pośredniczących w sprzedaży pojazdów. Głównymi ofiarami są sprzedający swoje pojazdy na otomoto, allegro, olx...
Wykonujesz bezpieczne przelewy przez internet? Sprawdź czy na pewno!
W obecnych czasach przelew przez internet to czynność, którą wykonują niemal wszyscy ze względu na wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. No właśnie, czy aby na pewno jest to bezpieczne?
Kiedy praca przestaje dawać satysfakcję, czyli gdzie szukać i jak aplikować na nowe stanowisko pracy? [cz. 2]
Osoby które chcą zwiększyć swoje szanse na nową pracę powinny również dać się odnaleźć rekruterom, którzy wbrew pozorom bardzo aktywnie szukają kandydatów do pracy również za pośrednictwem portali społecznościowych. Warto zatem rozważyć kwestię założenia konta na portalach typu GoldenLine czy też LinkedIn.