background enumery.pl

222766688 - o co chodzi? Kolejni naciągacze czy firma windykacyjna?Kilku naszych użytkowników zgłaszało dziwne zachowanie właściciela numeru 222766688. Z telefon wydzwania kilka razy dziennie przez wiele dni, otrzymują SMS z prośbą o kontakt z tym numerem w bardzo ważnej sprawie. Czy to kolejne oszustwo?
Z treści jakie zostały nam przekazane wynika że po drugiej stronie kryje się tajemnicza firma windykacyjna.
Problem jednak jest w tym, że zgłaszający nie mają podobno żadnych długów.

Z analizy treści zamieszczonych w internecie możemy przypuszczać, że tajemniczy windykator to firma skupująca długi. Prawdopodobnie firma skupująca jest częściowo w posiadaniu nieaktualnych danych osób zadłużonych.
Osoby z którymi kontaktuje się przedstawiciel posiadają numery telefonu którymi posługiwał się wcześniej dłużnik.

Jeżeli macie jakieś doświadczenia związane z tym numerem prosimy o opisywanie ich w komentarzach.

dodaj komentarz:

Imię/Nick: Przepisz liczbę 908:
Uwaga!
BBcode oraz HTML nie działają.

komentarze użytkowników

Gość
2014-12-29 15:13:28
ki diabeł?

Gość
2015-01-08 17:39:28
Dostałem takiego wk... że brak słów. Na pytanie czy ja to ten ktoś odpowiadam, że nie. Facet mi wali w oczy, że kłamię. Chamstwo i prostactwo. Nadmieniam że żadnych długów nie mam

Mario
2015-01-09 15:28:45
spamerzy i naciągacze, lepiej nie odbierać telefonu z tego numeru.

Gość
2016-01-13 09:32:35
Piszą smsy zastraszające również z 530579882.Mają zwiażkek z Krzysztofem Habiakiem?

Zobacz także
Wykonujesz bezpieczne przelewy przez internet? Sprawdź czy na pewno!
W obecnych czasach przelew przez internet to czynność, którą wykonują niemal wszyscy ze względu na wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. No właśnie, czy aby na pewno jest to bezpieczne?
Kiedy praca przestaje dawać satysfakcję, czyli gdzie szukać i jak aplikować na nowe stanowisko pracy? [cz. 2]
Osoby które chcą zwiększyć swoje szanse na nową pracę powinny również dać się odnaleźć rekruterom, którzy wbrew pozorom bardzo aktywnie szukają kandydatów do pracy również za pośrednictwem portali społecznościowych. Warto zatem rozważyć kwestię założenia konta na portalach typu GoldenLine czy też LinkedIn.
Kiedy praca przestaje dawać satysfakcję,
czyli gdzie szukać i jak aplikować na nowe stanowisko pracy?

Zależnie od tego czy sami sterujemy swoją karierą zawodową na skutek ciągłego podnoszenia kompetencji czy też sytuacja życiowa zmusza nas do zmiany, prawda jest taka, że statyczny Polak zmienia pracę 7 razy w ciągu życia. Zatem jeżeli to ty masz wybór i pełną decyzyjność gdzie chcesz pracować warto zadać sobie pytanie...
Wyszukiwarka pożyczek pozabankowych - sprawdź które firmy spełnią Twoje oczekiwania
Niejednokrotnie korzystanie z tradycyjnych form kredytowania oferujących przez banki jest niemożliwe z wielu powodów. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą nam firmy oferujące pożyczki pozabankowe.
Prezesi firm oferujących pożyczki gotówkowe aresztowani
Jak donoszą czołowe stacje telewizyjne i radiowe, policja z Gdańska zatrzymała cztery osoby podejrzane o oszukańczą działalność polegającą na wyłudzaniu opłat za rozpatrzenie wniosków kredytowych od osób będących w trudnej sytuacji finansowej